Радник Агентство

Створюємо спеціалізовані освітні простори, які розвивають професійні знання та навички. Ми допомагаємо опанувати різноманітні системи знань та вчимо використовувати їх на практиці. На сьогодні в рамках освітнього напряму існує два продукти для однієї сфери.

Про напрям діяльності

Консалтинговий напрям був основою для створення групи компаній. У 2007 році створена перша компанія — Агентство тендерних процедур, яка надавала консалтингові послуги у сфері державних закупівель. Протягом 12 років розширювалася база клієнтів, спектр надання послуг та формувалася надійна репутація. У 2019 році консалтинговий напрям відокремлено в окремий підрозділ — Радник Агентство. Для Тендерного агентства Радник створено сайт та систему просування. У 2021 році впроваджена нова бізнес-модель, яка сприятиме масштабуванню.

Продукти

На сьогодні напрям представлено одним продуктом — Тендерне агентство Радник, яке надає 15 окремих послуг. Усі послуги орієнтовані на замовників та учасників публічних (державних) закупівель. Ми допомагаємо замовникам та учасникам публічних (державних) закупівель ефективно взаємодіяти.

Плани розвитку напряму діяльності

У планах збільшення клієнтської бази, встановлення довгострокового партнерства з клієнтами та збільшення кількості сфер, у яких ми надаватимемо консалтингові послуги.

Кількість людей, які взаємодіють через Радник Агентство:

● 4000 компаній-партнерів;● 20 професіоналів;● 12 000 компаній-учасників.

Кількість випущених матеріалів:

● проведено 6000 торгів;● взяла участь у 3000 торгів;● загальний об'єм проведених; процедур 5,8 млрд грн.

Кількість продуктів

● 8 послуг для замовників;● 8 послуг для учасників.

  • Завдяки тому, що ви користуєтеся нашими послугами та товарами, кожного місяця ми маємо змогу допомагати Збройним Силам України та постраждалим від війни. Зі всіх платних заходів та товарів, які ви придбали в групи компаній "Радник", частина коштів щомісячно перераховується на закупівлю необхідних товарів для ЗСУ та допомогу постраждалим під час війни. Детально з інформацією про те, що вже вдалося придбати, ви можете ознайомитися на сайті www.radnyk.ua/help-зсу