Допомога дітям від ГК "Радник"

У рамках цього проєкту ми допомагаємо найнезахищенішим громадянам — дітям. Проблеми з батьками, несприятливі умови життя, тяжкі хвороби — усе це потребує уваги, особливо коли стосується дітей. Природа заклала такі механізми, що дитина не може існувати без підтримки батьків або просто відповідальних людей. Допомагаючи, ми беремо на себе частку відповідальності за майбутнє дітей, а отже, і за майбутнє країни та всього людства.

З 2016 по 2018 роки група компаній "Радник" надавала матеріальну допомогу Центру соціально-психологічної реабілітації дітей служби у справах дітей Чернігівської обласної державної адміністрації та Черешенської загальноосвітньої школи-інтернату для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, напівсиріт, дітей з багатодітних, малозабезпечених та неблагонадійних сімей.
У 2018 році група компаній «Радник» долучилася до проєктів Міжнародного благодійного фонду «Українська біржа благодійності», який ставить за мету впровадження в Україні благодійних проєктів допомоги людям із тяжкими захворюваннями, дітям-сиротам, переселенцям із зони проведення бойових дій на Сході України, а також талановитим дітям із малозабезпечених сімей. У рамках цього проєкту ми підтримали збір коштів у 10 проєктах:
● "Допоможіть почути мамин голос!";● "Скарбничка категорії "Соціальна допомога"";● "Поставити хлопчика на ніжки";"Безцінні життя!";● "Недоношеним дітям потрібна наша допомога";● "Щоб недоношені дітки дихали! 2";● "Допоможи нагодувати дітей-сиріт. Червень – серпень 2019";● "Врятуйте сердечко Левченко Богдана";● "Родинна хвороба?";● "Знедолені діти потребують допомоги".

Кількість проектів:

● допомагали 2 дит. будинкам● підтримали 10 проєктів по збору коштів

Інше:

● витрачено 138 450 гривень● підтримуємо проєкт 5 років

Профіль групи компаній "Радник" на