Академія Радник

Створюємо спеціалізовані освітні простори, які розвивають професійні знання та навички. Ми допомагаємо опанувати різноманітні системи знань та вчимо використовувати їх на практиці. На сьогодні в рамках освітнього напряму існує два продукти для однієї сфери.

Про напрям діяльності

Освітній напрям створювався як логічне продовження медіанапряму. Для більш якісного професійного розвитку працівників державних та комунальних органів були необхідні зустрічі, обговорення проблемних питань з експертами. Так, у 2014 році було створено перші навчальні програми, які допомагали опанувати систему державних закупівель.
У 2015 році друком вийшли перші навчальні матеріали, що стало поштовхом для створення професійної літератури, яка оновлювалась із оновленням законодавчої бази.
У 2019 році освітній напрям було відокремлено в окремий підрозділ — Академія Радник. Для академії з публічних закупівель створено сайт та систему управління освітніми програмами. У 2020 році розпочалася диджиталізація навчальних програм, були створені онлайн-навчання та відеокурси.

Продукти

На сьогодні напрям представлено однією спеціалізованою академією та професійною літературою. Усі продукти орієнтовані на замовників та учасників публічних (державних) закупівель. Ми допомагаємо опанувати різноманітні системи знань та вчимо використовувати набуті знання на практиці.

Плани розвитку напряму діяльності

У планах розробка нових навчальних програм, тестування нових форматів здобуття знань та збільшення кількості сфер, у яких ми надаватимемо освітні послуги.

Кількість людей, які взаємодіють через Академію Радник:

● 50 000 випускників;● 16 викладачів та методистів;● 130 авторів.

Кількість випущених матеріалів:

● 2 000 лекцій та семінарів;● 70 000 виданих матеріалів.

Кількість продуктів

● 20 навчальних програм;● 6 професійних книг.

  • Завдяки тому, що Ви користуєтеся нашими послугами та товарами, кожного місяця ми маємо змогу допомагати і підтримувати Збройні Сили України та постраждалих від війни. З всіх платних заходів та товарів, які Ви придбали в Групі компаній "Радник", частина коштів щомісячно перераховується на закупівлю необхідних товарів для ЗСУ та допомоги постраждалим під час війни. Детально з інформацією, що вже вдалося придбати, Ви можете ознайомитися на сайті за посиланням www.radnyk.ua/help-зсу