Історія групи компаній "Радник"

Наша історія розпочалась у 2006 році. Досвідчені фахівці з державних закупівель, тоді закупівлі називалися саме так, об'єдналися задля високої мети — допомогти всім закупівельникам України проводити ефективні процедури без помилок. Зараз ми досягли вже великих успіхів, які коротко відображені у таких цифрах
14
років
Надаємо професійні послуги з 2007 року
35
експертів
Справжні лідери своєї справи кожного дня працюють у групі компаній
10 000
компаній
Саме стільки компаній довірилися нашій роботі та співпрацюють із нами
50 000
фахівців
Підвищили свій рівень за допомогою наших навчальних програм
1 000 000
екземплярів
Стільки журналів, посібників та інших матеріалів ми випустили друком
130
авторів
Для наших клієнтів працює широке коло зовнішніх експертів. Так ми підтримуємо високий рівень фаховості
11 000
статей
Було написано нашими експертами та авторами для різних галузей України
Перша компанія (2007 – 2011)
У 2007 році була заснована перша компанія — Агентство тендерних процедур, яка стала основою групи компаній "Радник".
Діяльність агентства ґрунтувалася на наданні консультаційних послуг замовникам та учасникам державних закупівель. З перших днів послуги супроводу закупівель почали користуватися попитом. В умовах суперечливого законодавства, тіньових схем, великої відповідальності замовники та учасники державних закупівель потребували компетентної допомоги.
До початку 2010 року Агентство тендерних процедур отримало репутацію надійного консультанта у сфері державних закупівель. Співробітники агентства допомагали замовникам та учасникам у реалізації закупівель будь-якої складності.
Працюємо на всю Україну (2011 – 2014)
Агентство тендерних процедур розширило свою діяльність на всю Україну. Постійно зростаюча кількість звернень спонукала власників до якісного удосконалення формату допомоги учасникам та замовникам державних закупівель. Було засновано медіанапрям діяльності.
У 2011 році вийшов перший друкований журнал "Радник в сфері державних закупівель". Передплатники журналу щомісяця отримували роз'яснення законодавчих змін, практичні рекомендації та конкретні відповіді на актуальні питання. Сфера державних закупівель почала стрімко змінюватися.
У тому ж році створено сайт журналу, на якому започатковано надання прямих консультацій замовникам та учасникам торгів.
Розвивається співробітництво компанії з університетами — розпочато співпрацю з Міжнародним інститутом бізнес-освіти Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана.
У 2013 році розроблено програму "Радник-інфо", яка є електронним аналогом друкованого журналу з додатковими функціями.
Нові напрямки діяльності (2014 – 2019)
У 2014 році засновано новий напрям діяльності компанії — освітній. Розпочато проведення щомісячних навчань учасників та замовників державних закупівель. На навчання запрошуються провідні фахівці з державних закупівель, представники державних органів тощо.
Друком випущено перший методичний посібник у сфері державних закупівель.
Агентство поповнює перелік послуг, що надаються.
У 2016 році відбуваються кардинальні зміни в закупівельному законодавстві, було прийнято новий Закон України "Про публічні закупівлі". Усі напрями діяльності майбутньої групи компаній "Радник" були спрямовані на оперативну допомогу замовникам та учасникам публічних закупівель.
Започатковано перші громадські ініціативи:
1) безкоштовна допомога військовим частинам України з питань проведення державних закупівель;
2) безкоштовні вебінари з державних закупівель;
3) моніторинг розпочатих закупівель задля своєчасного виявлення та усунення порушень у процедурах;
4) матеріальна допомога Центру соціально-психологічної реабілітації дітей служби у справах дітей Чернігівської обласної державної адміністрації та Черешенської загальноосвітньої школи-інтернату для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, напівсиріт, дітей з багатодітних, малозабезпечених та неблагонадійних сімей.
Група компаній "Радник" (2019 – теперішній час)
Стрімкий розвиток усіх напрямів діяльності порушив питання про створення інтегрованого об'єднання компаній. Було засновано групу компаній "Радник", у структуру якої увійшли Агентство Радник, Радник Медіа та Академія Радник.
У рамках кожного напряму розроблено і запроваджено нову організаційну структуру, маркетингову політику, облікову політику тощо.
Перетворення компанії відбувається на основі концепції Lean та процесної методології.
У 2020 році запроваджено перший в Україні інформаційний портал державних закупівель та створено портал для бюджетних бухгалтерів.