Тримаємо оборону в закупівельній сфері і допомагаємо протягом квітня-2023

Illustration

8 травня 2023 р.

Ми не здаємось, нас не зупинити, і це має значення!

Група компаній «Радник» з допомогою усіх, хто користується нашими послугами й товарами та підтримує нас, продовжує допомагати військовим і постраждалим під час війни в Україні та звітувати про це. 
Як ми допомагали протягом квітня-2023:● долучилися до збору коштів на доставку ліків зі Швейцарії для наших військових;● взяли участь у благодійній акції «Подаруй паску воїнам ЗСУ»;● також підтримуємо Оксану Дзявроник, яка сім’єю готує енергетичні батончики та направляє їх військовим. Ви також можете долучитися. Вдячні нашій колезі Олені Швець, яка також долучилася до збору;● допомогли замовити та фінансово долучилися до збору аптечки для військового;● долучилися до збору для підрозділу на джерела живлення. Кожен також може долучитися до збору і підтримати.
Звісно, ми не забуваємо підтримувати користувачів порталу RADNUK.COM.UA. За зверненнями військових та окупованих підприємств надаємо їм у безкоштовне користування портал RADNUK.COM.UA.
У нас попереду ще довгий шлях, але завдяки підтримці одне одного ми його подолаємо і матимемо майбутнє у нашій незалежній Україні! 

  • Завдяки тому, що ви користуєтеся нашими послугами та товарами, кожного місяця ми маємо змогу допомагати Збройним Силам України та постраждалим від війни. Зі всіх платних заходів та товарів, які ви придбали в групи компаній "Радник", частина коштів щомісячно перераховується на закупівлю необхідних товарів для ЗСУ та допомогу постраждалим під час війни. Детально з інформацією про те, що вже вдалося придбати, ви можете ознайомитися на сайті www.radnyk.ua/help-зсу