Тримаємо оборону в закупівельній сфері і допомагаємо протягом квітня-2023

Illustration

    ВІД РАДНИКА

    Дата написання: 8 травня 2023 р,

Ми не здаємось, нас не зупинити, і це має значення!

Група компаній «Радник» з допомогою усіх, хто користується нашими послугами й товарами та підтримує нас, продовжує допомагати військовим і постраждалим під час війни в Україні та звітувати про це. 
Як ми допомагали протягом квітня-2023:● долучилися до збору коштів на доставку ліків зі Швейцарії для наших військових;● взяли участь у благодійній акції «Подаруй паску воїнам ЗСУ»;● також підтримуємо Оксану Дзявроник, яка сім’єю готує енергетичні батончики та направляє їх військовим. Ви також можете долучитися. Вдячні нашій колезі Олені Швець, яка також долучилася до збору;● допомогли замовити та фінансово долучилися до збору аптечки для військового;● долучилися до збору для підрозділу на джерела живлення. Кожен також може долучитися до збору і підтримати.
Звісно, ми не забуваємо підтримувати користувачів порталу RADNUK.COM.UA. За зверненнями військових та окупованих підприємств надаємо їм у безкоштовне користування портал RADNUK.COM.UA.
У нас попереду ще довгий шлях, але завдяки підтримці одне одного ми його подолаємо і матимемо майбутнє у нашій незалежній Україні! 

  • Завдяки тому, що Ви користуєтеся нашими послугами та товарами, кожного місяця ми маємо змогу допомагати і підтримувати Збройні Сили України та постраждалих від війни. З всіх платних заходів та товарів, які Ви придбали в Групі компаній "Радник", частина коштів щомісячно перераховується на закупівлю необхідних товарів для ЗСУ та допомоги постраждалим під час війни. Детально з інформацією, що вже вдалося придбати, Ви можете ознайомитися на сайті за посиланням www.radnyk.ua/help-зсу