Тримаємо оборону в закупівельній сфері та допомагаємо: загальний звіт за 2022 рік

Illustration

5 січня 2023 р.

Ми не здаємось, нас не зупинити, і це має значення!

Попри всі перепони, група компаній «Радник» протягом року з допомогою усіх, хто користується нашими послугами, товарами та підтримує нас, продовжує допомагати військовим і постраждалим під час війни в Україні.

Як ми допомагали протягом 2022 року:
1. Допомога постраждалим під час війни:● разом з нашими литовськими колегами — організацією Mano konkursas, UAB — надали фінансову підтримку сім’ї, житло якої неподалік від міста Бородянка було зруйновано під час війни. Також маємо дуже гарну новину: станом на січень будинок майже відновлений, всередині ведуться роботи по його облаштуванню. Маємо надію, що сім’я з дітками найближчим часом вже зможе повернутися у своє житло;● надали фінансову допомогу волонтерам із Б50 Волонтери, які залучені до розбору завалів у селі Мощун. Хлопці й дівчата з Б50 з квітня допомагають людям на Київщині прибирати наслідки «руского міра»;● допомогли ГО «Українська команда майстрів Б’ЮТІ-індустрії» наводити порядок у містах, які постраждали від російської агресії;● долучилися до збору 5 мільйонів для АЗОВу на реабілітацію звільнених з полону військових;● долучилися до збору коштів на закупівлю постільної білизни, ковдр та подушок для дітей із сімей-переселенців, які самотужки не можуть забезпечити дітям умови для комфортного й здорового сну.
2. Військова амуніція ● придбали комплекти наколінників та налокітників для військовослужбовців, 40-літрові рюкзаки, плитоноски, навушники Impact, форму та взуття для військового, тепловізійний приціл для захисника, рації для військових у Херсонській області, долучилися до збору коштів на прилад нічного бачення для бригади ЗСУ у південному напрямку;● долучилися до збору на слуховий апарат для нашого захисника, і дуже раді, що збір закритий ТИЦЬ.
3. Їжа, одяг, медикаменти: ● відправили їжу для військових в Ізюмському напрямку (100 упаковок їжі швидкого приготування, кава, чай, енергетичні батончики, макарони та супи швидкого приготування);● майже кожного місяця доєднувалися до збору коштів на енергетичні батончики для військових;● профінансували харчування військових, які перебувають у напрямку білорусі. Також передали кошти для виготовлення та передання буржуйок (з газових балонів), що конче потрібно захисникам;● зібрали і відправили через Благодійну організацію Ukraine Alive 2022 до Ізюму речі, постільну білизну і медикаменти. 
4. Транспорт, техніка:● долучилися до фінансування перевезення причепу для ЗСУ;● долучились до збору для закупівлі 8 колес 14х20, 8 камер;● допомогли докупити тосол для обслуговування техніки, яку використовують військові;● долучилися до збору коштів на медичні евакуаційні автівки (ТИЦЬ);● долучилися до збору коштів на спорядження «Австрійки» і дві машини супроводу (Медичний Добровольчий Батальйон Госпітальєри);● долучилися до збору на потужний генератор для військово-медичного проєкту;● долучилися до збору коштів на 400 л гідравлічного масла, щоб велика техніка могла зменшувати популяцію агресора;● долучилися до збору коштів для батальйону на Донецькому напрямку на бойову пташку DJI Mavic 3 Thermal;● допомогли придбати 4 авто для військових;● профінансували закупівлю гвинтівок RUGER 338 калібру.
5. Підтримка волонтерських проєктів: ● долучилися до збору коштів Благодійного фонду Сергія Притули. Підтримали забезпечення бійців оптикою, проєкти «Бавовна» та «Тактична медицина для захисників»; ● долучилися до збору БФ 24.02Ю.ЕЙ, яка надає прицільну допомогу захисникам на передовій ТИЦЬ;● передали кошти Громадській організації «Волонтерська допомога 4.5.0.», яка щодня закуповує речі, необхідні для функціонування армії, ТрО та шпиталів. Долучайтесь також до проєкту «Теплий фронт». Громадська організація «Волонтерська допомога 4.5.0.» поставила собі мету зігріти 100 бійців. Для 100 комплектів потрібно 308 500 грн.
Багато про що не пишемо, оскільки постійно намагаємось допомагати тим, хто цього потребує (ТИЦЬ).
Звісно, ми не забуваємо підтримувати користувачів порталу RADNUK.COM.UA — за зверненнями військових та окупованих підприємств надаємо безкоштовний доступ до порталу RADNUK.COM.UA
У нас попереду ще довгий шлях, але завдяки підтримці одне одного ми його подолаємо і матимемо майбутнє у нашій незалежній Україні! 

  • Завдяки тому, що ви користуєтеся нашими послугами та товарами, кожного місяця ми маємо змогу допомагати Збройним Силам України та постраждалим від війни. Зі всіх платних заходів та товарів, які ви придбали в групи компаній "Радник", частина коштів щомісячно перераховується на закупівлю необхідних товарів для ЗСУ та допомогу постраждалим під час війни. Детально з інформацією про те, що вже вдалося придбати, ви можете ознайомитися на сайті www.radnyk.ua/help-зсу