Наближаємо перемогу та допомагаємо протягом жовтня

Illustration

    ВІД РАДНИКА

    Дата написання: 3 листопада 2022р,

Ми не здаємось, нас не зупинити, і це має значення!

Кожного місяця група компаній «Радник» з допомогою усіх, хто користується нашими послугами та товарами, продовжує допомагати військовим і постраждалим під час війни в Україні та зараз звітує про це.Дуже приємно, що в нашій команді кожен піклується про майбутнє нашої країни. У цьому місяці завдяки Олені Сайко, Катерині Плашенко, Дмитру Мовчанюку, Олегу Підгірському ми:● Долучилися до збору на слухові апарати для нашого захисника. Кожен, хто бажає приєднатися і допомогти, тисніть на кнопку. Збір ще триває.

● Долучилися до збору Української правди та патронатної служби «АЗОВу» на реабілітацію звільнених з полону військових.

● Допомогли «Українській команді майстрів Б’ЮТІ-індустрії» наводити порядок в містах, які постраждали від російської агресії.

● Долучилися до збору благодійного фонду «24.02Ю.ЕЙ», який надає прицільну допомогу захисникам на передовій.

● Зібрали і відправили через Благодійну організацію Ukraine Alive 2022 до Ізюму речі, постільну білизну та медикаменти. 

Звісно, ми не забуваємо підтримувати користувачів порталу RADNUK.COM.UA — за зверненнями військових та окупованих підприємств надаємо їм безкоштовний доступ до порталу. Багато про що не пишемо, оскільки постійно намагаємось допомагати тим, хто цього потребує.

У нас попереду ще довгий шлях, але завдяки підтримці одне одного ми його подолаємо і матимемо майбутнє у нашій незалежній Україні!

  • Завдяки тому, що Ви користуєтеся нашими послугами та товарами, кожного місяця ми маємо змогу допомагати і підтримувати Збройні Сили України та постраждалих від війни. З всіх платних заходів та товарів, які Ви придбали в Групі компаній "Радник", частина коштів щомісячно перераховується на закупівлю необхідних товарів для ЗСУ та допомоги постраждалим під час війни. Детально з інформацією, що вже вдалося придбати, Ви можете ознайомитися на сайті за посиланням www.radnyk.ua/help-зсу