Наближаємо перемогу та допомагаємо протягом жовтня

Illustration

3 листопада 2022 р.

Ми не здаємось, нас не зупинити, і це має значення!

Кожного місяця група компаній «Радник» з допомогою усіх, хто користується нашими послугами та товарами, продовжує допомагати військовим і постраждалим під час війни в Україні та зараз звітує про це.Дуже приємно, що в нашій команді кожен піклується про майбутнє нашої країни. У цьому місяці завдяки Олені Сайко, Катерині Плашенко, Дмитро Мовчанюк, Олегу Підгірському ми:● Долучилися до збору на слухові апарати для нашого захисника. Кожен, хто бажає приєднатися і допомогти, тисніть на кнопку. Збір ще триває.

● Долучилися до збору Української правди та патронатної служби «АЗОВу» на реабілітацію звільнених з полону військових.

● Допомогли «Українській команді майстрів Б’ЮТІ-індустрії» наводити порядок в містах, які постраждали від російської агресії.

● Долучилися до збору благодійного фонду «24.02Ю.ЕЙ», який надає прицільну допомогу захисникам на передовій.

● Зібрали і відправили через Благодійну організацію Ukraine Alive 2022 до Ізюму речі, постільну білизну та медикаменти. 

Звісно, ми не забуваємо підтримувати користувачів порталу RADNUK.COM.UA — за зверненнями військових та окупованих підприємств надаємо їм безкоштовний доступ до порталу. Багато про що не пишемо, оскільки постійно намагаємось допомагати тим, хто цього потребує.

У нас попереду ще довгий шлях, але завдяки підтримці одне одного ми його подолаємо і матимемо майбутнє у нашій незалежній Україні!

  • Завдяки тому, що ви користуєтеся нашими послугами та товарами, кожного місяця ми маємо змогу допомагати Збройним Силам України та постраждалим від війни. Зі всіх платних заходів та товарів, які ви придбали в групи компаній "Радник", частина коштів щомісячно перераховується на закупівлю необхідних товарів для ЗСУ та допомогу постраждалим під час війни. Детально з інформацією про те, що вже вдалося придбати, ви можете ознайомитися на сайті www.radnyk.ua/help-зсу