Наближаємо перемогу та допомагаємо протягом вересня

Illustration

3 жовтня 2022 р.

Ми не здаємось, нас не зупинити, і це має значення!

Зараз починається складний період для наших військових — стає холодно, і їм як ніколи потрібна наша підтримка та допомога. Тому група компаній «Радник» з допомогою усіх, хто користується нашими послугами та товарами, продовжує допомагати військовим і постраждалим під час війни в Україні та звітувати про це. Дуже приємно, що в нашій команді кожен піклується про майбутнє нашої країни. У вересні завдяки Анні Довгій та Олені Сайко ми допомогли:
● фінансуванням харчування військових, які перебувають у напрямку Білорусі. За кошти, які ми передали, дівчата готують випічку, тушонку та передають нашим захисникам. Також було виготовлено та передано буржуйки (з газових балонів), які конче потрібні захисникам. Кожен може приєднатися та допомогти в цьому. 
Реквізити карти Ощадбанку 5167 4901 0880 6457 — Цапук Марія Михайлівна;
● зібрати на тепловізійний приціл для захисника із смт. Димер Вишгородського району Київської області Павлусенка Віталія, який обороняє кордон із країною-агресором;● зібрати кошти на автомобіль для підтримки сил оборони на передовій лінії, Донецький напрямок, Бахмут;фінансуванням на купівлю рацій для військових в Херсонській області;● як завжди, уже протягом чотирьох місяців підтримуємо Оксану Дзявроник, яка з сім’єю готує енергетичні батончики та направляє їх військовим. 
Ви також можете долучитися

Звісно, ми не забуваємо підтримувати користувачів порталу RADNUK.COM.UA — за зверненнями військових та окупованих підприємств надаємо їм безкоштовний доступ до порталу.
Багато про що не пишемо, оскільки постійно намагаємось допомагати тим, хто цього потребує.

У нас попереду ще довгий шлях, але завдяки підтримці одне одного ми його подолаємо і матимемо майбутнє у нашій незалежній Україні!

  • Завдяки тому, що ви користуєтеся нашими послугами та товарами, кожного місяця ми маємо змогу допомагати Збройним Силам України та постраждалим від війни. Зі всіх платних заходів та товарів, які ви придбали в групи компаній "Радник", частина коштів щомісячно перераховується на закупівлю необхідних товарів для ЗСУ та допомогу постраждалим під час війни. Детально з інформацією про те, що вже вдалося придбати, ви можете ознайомитися на сайті www.radnyk.ua/help-зсу