Що нам вдалося зробити за серпень, щоб допомогти військовим і постраждалим під час війни

Illustration

    ВІД РАДНИКА

    Дата написання: 26 серпня 2022р,

Ми не здаємось, нас не зупинити, і це має значення!

Група компаній «Радник» з допомогою усіх, хто користується нашими послугами та товарами, продовжує допомагати військовим та постраждалим під час війни в Україні. За серпень нам вдалося:- на початку місяця долучитися до збору коштів на авто для взводу для виконання бойових завдань;- як завжди, уже протягом трьох місяців підтримуємо Оксану Дзявронюк, яка з сім’єю готує енергетичні батончики та направляє їх військовим. Ви також можете долучитися — натисніть >;- надати фінансову допомогу волонтерам з Б50 Волонтери, які залучені на розборі завалів у селі Мощун. Хлопці й дівчата з Б50 з квітня допомагають людям на Київщині прибирати наслідки «руского міра». Така можливість є і у вас: ваші 20-30-50 грн допоможуть закупити паливо і потрібні матеріали для робіт, щоб, відповідно, працювати безпечніше, швидше, краще. Реквізити нижче, хто також хоче долучитися.
На закупівлю матеріалів, інструменту, розхідниківРеквізити благодійного фонду для збору коштів:● Отримувач: БФ Б50 ВОЛОНТЕРИ● Рахунок IBAN: UA843052990000026004026813236● Банк: АТ КБ «ПРИВАТБАНК»● Код отримувача: 44769771
- долучитися до збору коштів Благодійного фонду Сергія Притули. Підтримали забезпечення бійців оптикою, проєкт «Бавовна», щоб наробити окупантам багато «приємних» сюрпризів, та підтримали проєкт «Тактична медицина для захисників». Кожен з вас також може долучитися до фінансування Благодійного фонду Сергія Притули; - долучитися до фінансування перевезення причепу для ЗСУ.
Багато про що не пишемо, але постійно намагаємось допомагати тим, хто цього потребує (https://t.me/VolunteerTalksKyiv).У нас попереду ще довгий шлях, але завдяки підтримці одне одного ми його подолаємо і матимемо майбутнє у нашій незалежній Україні!

  • Завдяки тому, що Ви користуєтеся нашими послугами та товарами, кожного місяця ми маємо змогу допомагати і підтримувати Збройні Сили України та постраждалих від війни. З всіх платних заходів та товарів, які Ви придбали в Групі компаній "Радник", частина коштів щомісячно перераховується на закупівлю необхідних товарів для ЗСУ та допомоги постраждалим під час війни. Детально з інформацією, що вже вдалося придбати, Ви можете ознайомитися на сайті за посиланням www.radnyk.ua/help-зсу