Що нам вдалося зробити за серпень, щоб допомогти військовим і постраждалим під час війни

Illustration

26 серпня 2022 р.

Ми не здаємось, нас не зупинити, і це має значення!

Група компаній «Радник» з допомогою усіх, хто користується нашими послугами та товарами, продовжує допомагати військовим та постраждалим під час війни в Україні. За серпень нам вдалося:- на початку місяця долучитися до збору коштів на авто для взводу для виконання бойових завдань;- як завжди, уже протягом трьох місяців підтримуємо Оксану Дзявронюк, яка з сім’єю готує енергетичні батончики та направляє їх військовим. Ви також можете долучитися — натисніть;- надати фінансову допомогу волонтерам з Б50 Волонтери, які залучені на розборі завалів у селі Мощун. Хлопці й дівчата з Б50 з квітня допомагають людям на Київщині прибирати наслідки «руского міра». Така можливість є і у вас: ваші 20-30-50 грн допоможуть закупити паливо і потрібні матеріали для робіт, щоб, відповідно, працювати безпечніше, швидше, краще. Реквізити нижче, хто також хоче долучитися.
На закупівлю матеріалів, інструменту, розхідниківРеквізити благодійного фонду для збору коштів:● Отримувач: БФ Б50 ВОЛОНТЕРИ● Рахунок IBAN: UA843052990000026004026813236● Банк: АТ КБ «ПРИВАТБАНК»● Код отримувача: 44769771
- долучитися до збору коштів Благодійного фонду Сергія Притули. Підтримали забезпечення бійців оптикою, проєкт «Бавовна», щоб наробити окупантам багато «приємних» сюрпризів, та підтримали проєкт «Тактична медицина для захисників». Кожен з вас також може долучитися до фінансування Благодійного фонду Сергія Притули; - долучитися до фінансування перевезення причепу для ЗСУ.
Багато про що не пишемо, але постійно намагаємось допомагати тим, хто цього потребує ТИЦЬУ нас попереду ще довгий шлях, але завдяки підтримці одне одного ми його подолаємо і матимемо майбутнє у нашій незалежній Україні!

  • Завдяки тому, що ви користуєтеся нашими послугами та товарами, кожного місяця ми маємо змогу допомагати Збройним Силам України та постраждалим від війни. Зі всіх платних заходів та товарів, які ви придбали в групи компаній "Радник", частина коштів щомісячно перераховується на закупівлю необхідних товарів для ЗСУ та допомогу постраждалим під час війни. Детально з інформацією про те, що вже вдалося придбати, ви можете ознайомитися на сайті www.radnyk.ua/help-зсу