Тримаємо оборону в закупівельній сфері: як ми допомагали протягом 2023 року

radnyk-help-зсу

09 січня 2024 р.

group-of-companies-radnyk-help-зсу

Попри всі перепони, група компаній «Радник» протягом 2023 року з допомогою усіх, хто користується нашими послугами й товарами та підтримує нас, допомагала військовим і постраждалим під час війни в Україні та звітує про це. 

Як ми допомагали протягом 2023 року:

1. Допомога з Литви:

● привезли мінівен з коробкою автомат для дівчат — медиків ЗСУ, які рятують життя наших захисників. Хочемо подякувати кожному, хто долучався до збору на авто, вдячні за ваш вклад у перемогу; ● окрему подяку хочемо висловити литовським колегам — організації Mano konkursas, UAB за передачу нашим захисникам 12 зарядних станцій;● крім цього, привезли з Литви харчі для переселенців, які потребують допомоги. 

2. Допомога постраждалим від війни:

● підтримали Херсонщину та долучилися до збору на саджанці для людей, які постраждали від військової агресії;● допомогли у лікуванні військовому, який перебуває в Київському військовому госпіталі з надважким пораненням в голову;● перерахували кошти на відновлення військового Валерія, який дивом залишився живий;● фінансово підтримали родину, у будинок якої потрапили уламки ракети;● долучилися до збору, щоб допомогти родині, яка постраждала від вражої ракети. Внаслідок ракетної ворожої атаки вщент знищено будинок, обійшлося без загиблих, але люди залишилися без даху над головою;● долучилися до допомоги сім’ї загиблого воїна;● долучилися до збору на лікування волонтерки, яка вийшла з коми, але перебуває в тяжкому стані.
Також долучилися до збору:● на операцію дитині, яка має діагноз сенсоневральна глухота IV ст. Від цього ще не винайшли ліки, але є кохлеарна імплантація. Ця операція допомагає людям з такою тяжкою втратою слуху почути та жити краще, розмовляти та розвиватися;● на лікування чоловіка, який має захворювання двобічний асептичний некроз голівок стегнових кісток та потребує складної операції та довготривалого періоду реабілітації.

3. Військова амуніція

Ми долучилися до збору:● нашої колеги Ірини Богатирьової на наколінники (15 шт.), підсумки для АК/AR (15 шт.), рюкзаки на 35-40 л;● амуніції для військового (форма Multicam; плитоноска 25х30 зі швидким скиданням; розгрузка під магазин;● коштів на одяг для бійця, який був поранений;● коштів на прилад нічного бачення PVS-14 (3gen) для військового, який зараз боронить нас на Донеччині;● спорядження для військового ЗСУ;● коштів захисникам для закупівлі необхідних медичних засобів, бронежилетів та інших речей для порятунку життя;● коштів на закупівлю матеріалів для плетіння маскувальних сіток;● щоб придбати для військового кевларовий бронежилет з усіма видами захисту, оскільки під час сильного обстрілу його бронежилет було пошкоджено, і він не придатний для виконання бойових завдань;● щоб закупити 20 кровоспинних джгутів SICH-tourniquet для бригади морської піхоти.Також:● для військової частини закупили 6 планшетів;● допомогли дозбирати військовому на прилад нічного бачення; ● вже вдруге придбали зимове взуття для військового, бо попереднє згоріло;● придбали зимові спальники для військових;● допомогли інструкторському корпусу 21 бригади. Придбали знаряддя: 5 лопат, 2 ломи, 3 сокири.

4. Їжа, одяг, медикаменти:

● по можливості підтримували Оксану Дзявроник, яка сім’єю готує енергетичні батончики та направляє їх військовим. Вдячні нашій колезі Олені Швець, яка також долучилася до збору;● долучилися до збору коштів на доставку ліків зі Швейцарії для наших військових;● допомогли замовити та фінансово долучилася до збору аптечки для військового;● долучилися до збору для закупівлі продуктів для готування смаколиків нашим захисникам.

5. Транспорт, техніка

Долучилися до збору на:● дрони, які будуть робити розвідку, дорозвідку, дрон з тепловізором, FPV «дрони-камікадзе»;● допомогу ЗСУ на «Армію дронів» та «Помсту за Дніпро»; ● 6 авто, зокрема автівку для тридцять третього окремого інженерно-саперного батальйону, прикомандированого до ДШВ, та авто для танкового батальйону, який перебуває на передовій;● тепловізори;● евакуатор для військових;● джерела живлення для підрозділу;● рацію для зв'язку (Бахмут, Донецька область); ● сучасні засоби зв'язку, 4 рації Motоrola DP 4800e; ● ремонт військового авто для військових із 67 ОМБр; ● спеціальні захисні чохли для обладнання авіаційних навідників;● закупівлю зарядної станції «Ecoflow», виносних антен та щогли телескопічної для антен квадрокоптера, кабелів для антен для 415 ОСБ «Запорозька Січ»;● Mini Shark для підрозділу ССО, який спалив вже більше 117 одиниць ворожої техніки;● портативну зарядну станцію PATONA Platinum Powerstation Autarc 1000W;● закупівлю 8 коліс для тягача, який евакуює підбиту техніку для А1815;● придбання Mavic для бригади захисника, який зараз перебуває на сході України;● Starlink для бригади морпіхів;● гвинтівку для виконання завдань у зоні бойових дій;● ремонт авто військових та заміну двигуна;● два прибори нічного бачення для 46 ОАеМБр ДШВ ЗСУ;● монокуляр нічного бачення для 72 ОМБр;● 4 генератори і зарядні станції для 41 ОМБр.

6. Підтримка волонтерських проєктів:

● взяли участь у благодійній акції «Подаруй паску воїнам ЗСУ»;● майже щомісяця підтримували фонд БО «БФ “СВОЇ”». Кожен може долучитися і допомогти, реквізити нижче:Імпланти: Отримувач: БО «БФ “СВОЇ”»  Код ЄДРПОУ: 39293651  IBAN: UA883052990000026004015002735 в АТ КБ «ПРИВАТБАНК»  Картка Visa: 4246001030029122  Картка MasterCard: 5169330530364303  https://send.monobank.ua/jar/AeRQaCwEt2
Знеболення: Отримувач: БО «БФ “СВОЇ”»  Код ЄДРПОУ: 39293651  IBAN: UA853052990000026006015032015 в АТ КБ «ПРИВАТБАНК»  Картка Visa: 4246001030254464  Картка MasterCard: 5169330530190179  https://send.monobank.ua/jar/3RVvbMqXWh https://www.liqpay.ua/uk/checkout/i152974332
● фінансово допомогли Волонтерському об'єднанню «Світоч» придбати для наших воїнів-захисників чай, каву, енергетики, мінеральну воду, солодкі напої;● долучилися до збору Білоцерківської волонтерської групи для декількох підрозділів для закриття термінових потреб;● фінансово долучилися до програми відновлення для військових. Це неймовірна нагода саме зараз підтримати цей проєкт. Обов'язково прочитайте про успіх програми і як вона допомагає військовим: https://www.facebook.com/marina.gribanova/posts/7529809403698391
РЕКВІЗИТИ: 1. ПриватБанк 5363 5420 9779 1165Грибанова МаринаУВАГА: писати «благодійна допомога» у призначенні платежу. 2. PayPal: moc.liamg%40avonabirg.aniramGribanova Marina+380674465492

7. Допомога Херсонщині:

● на жаль, підрив Каховської ГЕС — найбільше екологічне лихо останніх десятиліть в Україні. З допомогою Ганни Пясецької (Медвєднікової) ми долучилися до термінового збору;● підтримали гуманітарну місію Благодійного фонду «Rescue Now» для Херсонщини. Волонтери фонду вирушили до Херсонщини, повезли із собою їжу, воду та теплі речі для мешканців, а також допомогли з евакуацією;● також підтримали команду UAnimals, яка відправилася до Херсонщини, їхня мета — порятунок тварин.

Це не все, є проєкти про які не пишемо, оскільки не можна порахувати, скільки направили допомоги. 
Звісно, ми не забуваємо підтримувати користувачів порталу RADNUK.COM.UA. За зверненнями військових та окупованих підприємств надаємо у безкоштовне користування доступ до порталу RADNUK.COM.UA.
З усіх платних заходів та товарів, які реалізуються в групі компаній «Радник», частина коштів щомісячно перераховується на закупівлю необхідних товарів для ЗСУ та допомогу постраждалим під час війни.
У нас попереду ще довгий шлях, але завдяки підтримці одне одного ми його подолаємо і матимемо майбутнє у нашій незалежній Україні!