Preloader

Hello-Site.ru. Бесплатный конструктор сайтов.

Тримаємо оборону в закупівельній сфері і допомагаємо у січні-2023

Illustration

    ВІД РАДНИКА

    Дата написання: 2 лютого 2023 р,

Ми не здаємось, нас не зупинити, і це має значення!

Попри всі перепони група компаній «Радник» протягом попереднього року і 2023 року з допомогою усіх, хто користується нашими послугами й товарами та підтримує нас, продовжує допомагати військовим і постраждалим під час війни в Україні.
Як ми допомагали протягом січня-2023:
● долучилися фінансово до збору нашої колеги Ірини Богатирьової на наколінники (15 шт.), підсумки для АК/AR (15 шт.), рюкзаки на 35-40 л;● долучилися фінансово до збору на дрони, які будуть робити розвідку, дорозвідку (корегувати арту) і скидати русні «подарунки»;● долучилися до проєкту «Армія дронів» та до збору коштів на «помсту за Дніпро»;● допомогли дозібрати військовому на прилад нічного бачення.
Звісно, ми не забуваємо підтримувати користувачів порталу RADNUK.COM.UA — за зверненнями військових та окупованих підприємств надаємо безкоштовний доступ до порталу RADNUK.COM.UA.
З усіх платних заходів та товарів, які реалізуються в групі компаній «Радник», частина коштів щомісячно перераховується на закупівлю необхідних товарів для ЗСУ та допомоги постраждалим під час війни.
У нас попереду ще довгий шлях, але завдяки підтримці одне одного ми його подолаємо і матимемо майбутнє у нашій незалежній Україні! 

  • Завдяки тому, що Ви користуєтеся нашими послугами та товарами, кожного місяця ми маємо змогу допомагати і підтримувати Збройні Сили України та постраждалих від війни. З всіх платних заходів та товарів, які Ви придбали в Групі компаній "Радник", частина коштів щомісячно перераховується на закупівлю необхідних товарів для ЗСУ та допомоги постраждалим під час війни. Детально з інформацією, що вже вдалося придбати, Ви можете ознайомитися на сайті за посиланням www.radnyk.ua/help-зсу