Тримаємо оборону в закупівельній сфері і допомагаємо у січні-2023

Illustration

2 лютого 2023 р.

Ми не здаємось, нас не зупинити, і це має значення!

Попри всі перепони група компаній «Радник» протягом попереднього року і 2023 року з допомогою усіх, хто користується нашими послугами й товарами та підтримує нас, продовжує допомагати військовим і постраждалим під час війни в Україні.
Як ми допомагали протягом січня-2023:
● долучилися фінансово до збору нашої колеги Ірини Богатирьової на наколінники (15 шт.), підсумки для АК/AR (15 шт.), рюкзаки на 35-40 л;● долучилися фінансово до збору на дрони, які будуть робити розвідку, дорозвідку (корегувати арту) і скидати русні «подарунки»;● долучилися до проєкту «Армія дронів» та до збору коштів на «помсту за Дніпро»;● допомогли дозібрати військовому на прилад нічного бачення.
Звісно, ми не забуваємо підтримувати користувачів порталу RADNUK.COM.UA — за зверненнями військових та окупованих підприємств надаємо безкоштовний доступ до порталу RADNUK.COM.UA.
З усіх платних заходів та товарів, які реалізуються в групі компаній «Радник», частина коштів щомісячно перераховується на закупівлю необхідних товарів для ЗСУ та допомоги постраждалим під час війни.
У нас попереду ще довгий шлях, але завдяки підтримці одне одного ми його подолаємо і матимемо майбутнє у нашій незалежній Україні! 

  • Завдяки тому, що ви користуєтеся нашими послугами та товарами, кожного місяця ми маємо змогу допомагати Збройним Силам України та постраждалим від війни. Зі всіх платних заходів та товарів, які ви придбали в групи компаній "Радник", частина коштів щомісячно перераховується на закупівлю необхідних товарів для ЗСУ та допомогу постраждалим під час війни. Детально з інформацією про те, що вже вдалося придбати, ви можете ознайомитися на сайті www.radnyk.ua/help-зсу