Підтримуємо військових протягом липня

Illustration

    ВІД РАДНИКА

    Дата написання: 19 липня 2022р,

Завдяки тому, що ви користуєтесь нашими послугами та товарами, ми можемо допомагати військовим, які захищають нашу країну від агресора, та постраждалим від війни в Україні.
За липень нам вдалося: ● оплатили форму для військових на 6000 грн; ● долучитись до збору з в/ч А1815 (Східний напрямок) для закупівлі 8 колес 14х20, 8 камер;● відправити Їжу для військових в Ізюмському напрямку (100 упаковок їжі швидкого приготування, каву, чай, енергетичні батончики, макарони та супи швидкого приготування);● доєднатися до збору коштів на енергетичні батончики.
Допомагатимемо й надалі тим, хто цього потребує (t.me/VolunteerTalksKyiv).У нас попереду ще довгий шлях, але завдяки підтримці один одного ми його подолаємо і матимемо майбутнє у нашій незалежній Україні!

  • Завдяки тому, що Ви користуєтеся нашими послугами та товарами, кожного місяця ми маємо змогу допомагати і підтримувати Збройні Сили України та постраждалих від війни. З всіх платних заходів та товарів, які Ви придбали в Групі компаній "Радник", частина коштів щомісячно перераховується на закупівлю необхідних товарів для ЗСУ та допомоги постраждалим під час війни. Детально з інформацією, що вже вдалося придбати, Ви можете ознайомитися на сайті за посиланням www.radnyk.ua/help-зсу