Підтримуємо військових протягом липня

Illustration

    ВІД РАДНИКА

    Дата написання: 19 липня 2022р,

Завдяки тому, що ви користуєтесь нашими послугами та товарами, ми можемо допомагати військовим, які захищають нашу країну від агресора, та постраждалим від війни в Україні.
За липень нам вдалося: ● оплатили форму для військових на 6000 грн; ● долучитись до збору з в/ч А1815 (Східний напрямок) для закупівлі 8 колес 14х20, 8 камер;● відправити Їжу для військових в Ізюмському напрямку (100 упаковок їжі швидкого приготування, каву, чай, енергетичні батончики, макарони та супи швидкого приготування);● доєднатися до збору коштів на енергетичні батончики.
Допомагатимемо й надалі тим, хто цього потребує (t.me/VolunteerTalksKyiv).У нас попереду ще довгий шлях, але завдяки підтримці один одного ми його подолаємо і матимемо майбутнє у нашій незалежній Україні!

  • Завдяки тому, що ви користуєтеся нашими послугами та товарами, кожного місяця ми маємо змогу допомагати Збройним Силам України та постраждалим від війни. Зі всіх платних заходів та товарів, які ви придбали в групи компаній "Радник", частина коштів щомісячно перераховується на закупівлю необхідних товарів для ЗСУ та допомогу постраждалим під час війни. Детально з інформацією про те, що вже вдалося придбати, ви можете ознайомитися на сайті www.radnyk.ua/help-зсу