Продовжуємо підтримувати ЗСУ протягом травня і червня

Illustration

14 липня 2022 р.

Завдяки тому, що ви користуєтесь нашими послугами та товарами, ми можемо допомагати і підтримувати Збройні Сили України. За травень та червень нам вдалося:- придбати 40-літрові рюкзаки для військовослужбовців;- купити комплекти наколінників та налокітників для військовослужбовців;- плитоноски, які вдалося передати в Харків, а далі на передову для хлопців;- долучитися до збору коштів на викуп авто та передачу на схід.І дуже приємно, що також можемо допомагати нашим слухачам навчань, рідні яких захищають країну. Придбали навушники Impact, які відправлять захисникові на схід. У нас попереду ще довгий шлях, але завдяки підтримці ми його подолаємо і матимемо майбутнє у нашій незалежній Україні! Дякуємо нашим литовським партнерам, організації Mano konkursas, UAB, за підтримку та фінансову допомогу! Ми та наші литовські партнери, організація Mano konkursas, UAB, робитимемо все можливе, щоб підтримати Україну та українців у цей непростий час. Слава Україні! Героям Слава!

We continue to support the Armed Forces of Ukraine during May and June.We don't give up, we don't stop, and it is extremely important!Due to the fact that you use our services and goods, we can help and support the Armed Forces of Ukraine. In the period from May to June we managed to purchase and transfer:- 40-liter backpacks for servicemen;- sets of knee pads and elbow pads for servicemen;- special tile-carriers, which were transferred to Kharkiv, and then to the front for the soldiers;- we’ve joined the fundraiser for purchasing of a car and transferring it to the east;- we’ve bought headphones Impact for the defender, who is going east.It is very nice that we can also help our students, whose relatives are defending our country.We and our Lithuanian partners, Mano Konkursas, UAB, will do everything possible to support Ukraine and Ukrainians in this difficult time. Glory to Ukraine! Glory to heroes!

  • Завдяки тому, що ви користуєтеся нашими послугами та товарами, кожного місяця ми маємо змогу допомагати Збройним Силам України та постраждалим від війни. Зі всіх платних заходів та товарів, які ви придбали в групи компаній "Радник", частина коштів щомісячно перераховується на закупівлю необхідних товарів для ЗСУ та допомогу постраждалим під час війни. Детально з інформацією про те, що вже вдалося придбати, ви можете ознайомитися на сайті www.radnyk.ua/help-зсу