Тримаємо оборону в закупівельній сфері й допомагаємо протягом травня – червня 2023 року

Illustration
    Панорама Кахоської ГЕС. Фото з відкритих джерел

12 червня 2023 р.

Ми не здаємось, нас не зупинити, і це має значення!

Група компаній «Радник» з допомогою усіх, хто користується нашими послугами та товарами й підтримує нас, продовжує допомагати військовим і постраждалим під час війни в Україні та звітувати про це. 
Як ми встигли допомогти на початку червня:
- на жаль, підрив Каховської ГЕС — найбільше екологічне лихо останніх десятиліть в Україні. Ворог, який не має жодної краплі людяності, намагається змити з лиця землі цілий регіон. Херсонщина йде під воду. Тисячі людей просять про допомогу, тому ми разом з Ганною Пясецькою (Медвєдніковою) долучилися до термінового збору;- підтримали термінову гуманітарну місію благодійного фонду Rescue Now для Херсонщини. Волонтери фонду вирушили туди й повезли із собою їжу, воду та теплі речі для мешканців, а також планують допомогти з евакуацією. Долучитися до допомоги можна за посиланням;- також підтримали команду UAnimals, яка вирушила до Херсонщини. Їхня мета — порятунок тварин. Потрібні гроші на корм, ліки, пальне;- долучилися до збору амуніції для військового: форма Мультикам; плитоноска 25х30 зі швидким скиданням; розвантаження під магазин.
У травні ми долучилися до зборів на:
● прилад нічного бачення PVS-14 (3gen) для військового, який зараз боронить нас на Донеччині;● кісткові імпланти для поранених (організує БО «БФ “СВОЇ»);● дрони та ремонт авто;● автомобіль Ford. Останній автомобіль бригади сильно пошкодило осколками, тому він став донором для інших автівок на передовій;● рацію для зв'язку; ● сучасні засоби зв'язку, 4 рації Motоrola DP 4800e;● дрон з тепловізором; ● ремонт військового авто для військових з 67 ОМБР;● дві автівки, які потрібні наразі на фронті;● тепловізор; ● доставку ліків зі Швейцарії для наших військових;● джерела живлення.
Також:
- допомогли замовити та фінансово долучилася до збору аптечки для військового;- взяли участь у благодійній акції «Подаруй паску воїнам ЗСУ»;підтримуємо @Oksana Dziavronyk, яка з сім’єю готує енергетичні батончики та направляє їх військовим. Ви також можете долучитися. Знову вдячні нашій колезі Elena Shvets, яка також долучилася до збору;- фінансово допомогли Волонтерському об'єднанню «Світоч» придбати для наших воїнів-захисників чай, каву, енергетики, мінеральну воду, солодкі напої.
Звісно, ми не забуваємо підтримувати користувачів порталу RADNUK.COM.UA, тому за зверненнями військових та окупованих підприємств надаємо безкоштовний доступ до порталу RADNUK.COM.UA. 
З усіх платних заходів та товарів, які реалізуються в групі компаній «Радник», частина коштів щомісячно перераховується на закупівлю необхідних товарів для ЗСУ та допомогу постраждалим під час війни. 
Можливо, дехто вже стомився від щоденних зборів, репостів та прохань. Проте кожна гривня донату — це ще один крок до нашої Перемоги. Група компаній «Радник» відкрила збір на придбання пікапу для виконання поставлених завдань гаубичною самохідною артилерійською батареєю бригади «Червона калина».
Детально про те, як ми допомагаємо кожного місяця, читайте за посиланням
У нас попереду ще довгий шлях, але завдяки підтримці одне одного ми його подолаємо й матимемо майбутнє у нашій незалежній Україні!