Тримаємо оборону в закупівельній сфері й допомагаємо протягом липня-2023

Illustration

10 серпня 2023 р.

Ми не здаємось, нас не зупинити, і це має значення!

Група компаній Радник з допомогою усіх, хто користується нашими послугами й товарами та підтримує нас, продовжує допомагати військовим і постраждалим під час війни в Україні та звітувати про це. 
Як ми допомагали протягом липня-2023:● долучилися до збору спорядження для військового ЗСУ;● долучилися до збору коштів на спеціальні захисні чохли для обладнання авіаційних навідників;● фінансово підтримали родину, у будинок якої потрапили уламки ракети;● долучилися до збору на операцію дитині, яка має діагноз сенсоневральна глухота 4 ст., від якого ще не винайшли ліки, але є кохлеарна імплантація. Ця операція допомагає людям з такою тяжкою втратою слуху почути та жити краще, розмовляти та розвиватися. 
Звісно, ми не забуваємо підтримувати користувачів порталу Радник. За зверненнями військових та окупованих підприємств надаємо безкоштовний доступ до порталу RADNUK.COM.UA. 
З усіх платних заходів та товарів, які реалізуються в групі компаній «Радник», частина коштів щомісячно перераховується на закупівлю необхідних товарів для ЗСУ та допомогу постраждалим під час війни. 
Також попередньо писали про збір на автомобіль, деталі розмістимо згодом, оскільки наразі займаємось його перевезенням в Україну та передачею військовим.
У нас попереду ще довгий шлях, але завдяки підтримці одне одного ми його подолаємо і матимемо майбутнє у нашій незалежній Україні! 

  • Завдяки тому, що ви користуєтеся нашими послугами та товарами, кожного місяця ми маємо змогу допомагати Збройним Силам України та постраждалим від війни. Зі всіх платних заходів та товарів, які ви придбали в групи компаній "Радник", частина коштів щомісячно перераховується на закупівлю необхідних товарів для ЗСУ та допомогу постраждалим під час війни. Детально з інформацією про те, що вже вдалося придбати, ви можете ознайомитися на сайті www.radnyk.ua/help-зсу