Preloader

Hello-Site.ru. Бесплатный конструктор сайтов.

Тримаємо оборону в закупівельній сфері й допомагаємо в лютому-2023

Illustration

    ВІД РАДНИКА

    Дата написання: 10 березня 2023 р,

Ми не здаємось, нас не зупинити, і це має значення!

Попри всі перепони й рік війни, Група компаній «Радник» протягом попереднього і цього року з допомогою усіх, хто користується нашими послугами й товарами та підтримує нас, продовжує допомагати військовим і постраждалим під час війни в Україні та звітувати про це. 
Як ми допомагали протягом лютого-2023:
● для військової частини закупили 6 планшетів;● долучилися до збору на авто для танкового батальйону, який перебуває на передовій;● долучилися до збору на тепловізор для підрозділу;● як завжди, уже другий рік підтримуємо @Oksana Dziavronyk, яка сім’єю готує енергетичні батончики та направляє їх військовим. Ви також можете долучитися● Вдячні нашій колезі @Elena Shvets, яка також долучилася до збору. 
Звісно, ми не забуваємо підтримувати користувачів порталу RADNUK.COM.UA. За зверненнями військових та окупованих підприємств надаємо їм безкоштовний доступ до порталу RADNUK.COM.UA. 
З усіх платних заходів та товарів, які реалізуються в Групі компаній «Радник», частина коштів щомісячно перераховується на закупівлю необхідних товарів для ЗСУ та допомоги постраждалим під час війни.
У нас попереду ще довгий шлях, але завдяки підтримці одне одного ми його подолаємо і матимемо майбутнє у нашій незалежній Україні!

  • Завдяки тому, що Ви користуєтеся нашими послугами та товарами, кожного місяця ми маємо змогу допомагати і підтримувати Збройні Сили України та постраждалих від війни. З всіх платних заходів та товарів, які Ви придбали в Групі компаній "Радник", частина коштів щомісячно перераховується на закупівлю необхідних товарів для ЗСУ та допомоги постраждалим під час війни. Детально з інформацією, що вже вдалося придбати, Ви можете ознайомитися на сайті за посиланням www.radnyk.ua/help-зсу