Тримаємо оборону в закупівельній сфері й допомагаємо в лютому-2023

Illustration

10 березня 2023 р.

Ми не здаємось, нас не зупинити, і це має значення!

Попри всі перепони й рік війни, Група компаній «Радник» протягом попереднього і цього року з допомогою усіх, хто користується нашими послугами й товарами та підтримує нас, продовжує допомагати військовим і постраждалим під час війни в Україні та звітувати про це. 
Як ми допомагали протягом лютого-2023:
● для військової частини закупили 6 планшетів;● долучилися до збору на авто для танкового батальйону, який перебуває на передовій;● долучилися до збору на тепловізор для підрозділу;● як завжди, уже другий рік підтримуємо @Oksana Dziavronyk, яка сім’єю готує енергетичні батончики та направляє їх військовим. Ви також можете долучитися● Вдячні нашій колезі @Elena Shvets, яка також долучилася до збору. 
Звісно, ми не забуваємо підтримувати користувачів порталу RADNUK.COM.UA. За зверненнями військових та окупованих підприємств надаємо їм безкоштовний доступ до порталу RADNUK.COM.UA. 
З усіх платних заходів та товарів, які реалізуються в Групі компаній «Радник», частина коштів щомісячно перераховується на закупівлю необхідних товарів для ЗСУ та допомоги постраждалим під час війни.
У нас попереду ще довгий шлях, але завдяки підтримці одне одного ми його подолаємо і матимемо майбутнє у нашій незалежній Україні!

  • Завдяки тому, що ви користуєтеся нашими послугами та товарами, кожного місяця ми маємо змогу допомагати Збройним Силам України та постраждалим від війни. Зі всіх платних заходів та товарів, які ви придбали в групи компаній "Радник", частина коштів щомісячно перераховується на закупівлю необхідних товарів для ЗСУ та допомогу постраждалим під час війни. Детально з інформацією про те, що вже вдалося придбати, ви можете ознайомитися на сайті www.radnyk.ua/help-зсу