Тримаємо оборону в закупівельній сфері й допомагаємо протягом березня-2023

Illustration

    ВІД РАДНИКА

    Дата написання: 6 квітня 2023 р,

Ми не здаємось, нас не зупинити, і це має значення!

Група компаній «Радник» з допомогою усіх, хто користується нашими послугами та товарами й підтримує нас, продовжує допомагати військовим і постраждалим під час війни в Україні та звітує про це. 
Як ми допомагали протягом березня-2023:● перерахували кошти на підтримку проєктів благодійного фонду «СВОЇ».Ніхто не каже вголос про кількість втрат. І це розумно. Ніхто не каже вголос про кількість поранених. Допомагаємо тим, кому пощастило вижити, але, на жаль, не пощастило з пораненням;● підтримали Херсонщину та долучилися до збору на саджанці для людей, які постраждали від військової агресії;● долучилися до збору на лікування військовому, який перебуває в Київському військовому госпіталі з надважким пораненням у голову. Ви також можете долучитися до збору: 4441114423780160 — Катерина Михайлова;● долучилися до збору на евакуатор для військових;● як завжди, уже другий рік підтримуємо @Oksana Dziavronyk, яка сім’єю готує енергетичні батончики та направляє військовим. Ви також можете долучитися.● перерахували кошти на відновлення військового Валерія. Його дружина організувала окремий рахунок для допомоги Валерію: 4149629340489467 Цибенко Валерій Борисович. 
Також ми організовували окремий збір на DJI MAVIC 3 для підрозділу аеророзвідки на Бахмутському напрямку.
На жаль, необхідну суму нам не вдалося зібрати до потрібного терміну. 
Але за ті кошти, що зібрали, хлопці придбали: - зарядну станцію;- телескопічний складний прилад; - спальники; - каремати.
Вдячні кожному за допомогу!
Звісно, ми не забуваємо підтримувати користувачів порталу RADNUK.COM.UA. За зверненнями військових та окупованих підприємств надаємо їм безкоштовний доступ до порталу RADNUK.COM.UA.
У нас попереду ще довгий шлях, але завдяки підтримці одне одного ми його подолаємо і матимемо майбутнє у нашій незалежній Україні! 

  • Завдяки тому, що Ви користуєтеся нашими послугами та товарами, кожного місяця ми маємо змогу допомагати і підтримувати Збройні Сили України та постраждалих від війни. З всіх платних заходів та товарів, які Ви придбали в Групі компаній "Радник", частина коштів щомісячно перераховується на закупівлю необхідних товарів для ЗСУ та допомоги постраждалим під час війни. Детально з інформацією, що вже вдалося придбати, Ви можете ознайомитися на сайті за посиланням www.radnyk.ua/help-зсу