Тримаємо оборону в закупівельній сфері й допомагаємо протягом березня-2023

Illustration

6 квітня 2023 р.

Ми не здаємось, нас не зупинити, і це має значення!

Група компаній «Радник» з допомогою усіх, хто користується нашими послугами та товарами й підтримує нас, продовжує допомагати військовим і постраждалим під час війни в Україні та звітує про це. 
Як ми допомагали протягом березня-2023:● перерахували кошти на підтримку проєктів благодійного фонду «СВОЇ».Ніхто не каже вголос про кількість втрат. І це розумно. Ніхто не каже вголос про кількість поранених. Допомагаємо тим, кому пощастило вижити, але, на жаль, не пощастило з пораненням;● підтримали Херсонщину та долучилися до збору на саджанці для людей, які постраждали від військової агресії;● долучилися до збору на лікування військовому, який перебуває в Київському військовому госпіталі з надважким пораненням у голову. Ви також можете долучитися до збору: 4441114423780160 — Катерина Михайлова;● долучилися до збору на евакуатор для військових;● як завжди, уже другий рік підтримуємо @Oksana Dziavronyk, яка сім’єю готує енергетичні батончики та направляє військовим. Ви також можете долучитися.● перерахували кошти на відновлення військового Валерія. Його дружина організувала окремий рахунок для допомоги Валерію: 4149629340489467 Цибенко Валерій Борисович. 
Також ми організовували окремий збір на DJI MAVIC 3 для підрозділу аеророзвідки на Бахмутському напрямку.
На жаль, необхідну суму нам не вдалося зібрати до потрібного терміну. 
Але за ті кошти, що зібрали, хлопці придбали: - зарядну станцію;- телескопічний складний прилад; - спальники; - каремати.
Вдячні кожному за допомогу!
Звісно, ми не забуваємо підтримувати користувачів порталу RADNUK.COM.UA. За зверненнями військових та окупованих підприємств надаємо їм безкоштовний доступ до порталу RADNUK.COM.UA.
У нас попереду ще довгий шлях, але завдяки підтримці одне одного ми його подолаємо і матимемо майбутнє у нашій незалежній Україні! 

  • Завдяки тому, що ви користуєтеся нашими послугами та товарами, кожного місяця ми маємо змогу допомагати Збройним Силам України та постраждалим від війни. Зі всіх платних заходів та товарів, які ви придбали в групи компаній "Радник", частина коштів щомісячно перераховується на закупівлю необхідних товарів для ЗСУ та допомогу постраждалим під час війни. Детально з інформацією про те, що вже вдалося придбати, ви можете ознайомитися на сайті www.radnyk.ua/help-зсу