Новини групи компаній "Радник"

Ще більше інформації — на порталі RADNUK.COM.UA

Одна з наших цілей — щоб наші передплатники цілодобово отримували актуальну якісну інформацію зі сфери публічних закупівель. З цією метою у лютому 2020 року створено перший портал для замовників та учасників публічних закупівель!

Журнал «Радник в сфері державних закупівель» має так багато корисного матеріалу, яким тепер буде ділитися ще й на порталі RADNUK.COM.UA, де щодня публікуватиметься корисна та важлива для вас інформація у сфері публічних закупівель.

RADNUK.COM.UA — це інтернет-журнал для замовників та учасників публічних (державних) закупівель, а також для всіх, хто пов’язаний або цікавиться сферою публічних (державних) закупівель. Сайт функціонує як повноцінна інформаційна платформа у сфері публічних закупівель. Уся інформація на порталі оновлюється щодня. Для передплатників інтернет-журналу доступними 24/7 є:
  • новини закупівель. Оновлення та доповнення розділу відбувається в режимі 24/7, зокрема й новинами редакції журналу «Радник в сфері державних закупівель», на які варто звернути увагу;
  • окремі розділи за галузями закупівель;
  • зразки документів, розроблені найкращими практиками-закупівельниками;
  • правова база;
  • можливість у будь-який момент поставити запитання, яке стосується публічних закупівель;
  • спеціалізовані статті, підготовлені провідними експертами в галузі закупівель, у яких вони роз’яснюють зміни в законодавстві та нюанси процесу закупівель, аналізують практику і розробляють рекомендації щодо її застосування, досліджують і пропонують вирішення актуальних проблем і суперечливих питань. Розділ оновлюється в режимі 24/7.