Новини групи компаній "Радник"

Перше тематичне навчання по закупівлі лікарських засобів від Академії Радник

Тисячі закладів охорони здоров’я щороку проводять велику кількість закупівель лікарських засобів, обсяг яких вимірюється мільярдами. Але не завжди це робиться ефективно. З огляду на це у квітні 2019 року Академією Радник проведено перше тематичне навчання по закупівлі лікарських засобів.

На цьому навчанні спікери Академії розглянули такі актуальні питання закупівлі лікарських засобів:
  • визначення предмета закупівлі (зокрема, обрахування потреби у лікарських засобах, особливості закупівлі ліків відповідно до Нацпереліку та ін.);
  • особливості планування закупівель та формування річного плану (зокрема, джерела фінансування, підстави для виділення додаткових коштів, складання річного плану, додатків, змін до нього та ін.);
  • особливості складання тендерної документації на закупівлю лікарських засобів (встановлення кваліфікаційних критеріїв і вимог до учасників, складання технічного завдання, приклади скарг, що стосуються закупівлі лікарських засобів, та ін.).

Під час розроблення цієї програми ми врахували детальний аналіз теорії, передову практику й останні новини у сфері публічних закупівель, залучили кращих фахівців, щоб наші студенти змогли отримати нові знання, покращити свої навички та здійснювати закупівлі лікарських засобів максимально ефективно.