Новини групи компаній "Радник"

Новий проєкт від редакції журналу «Радник в сфері державних закупівель»

Новий проєкт від редакції журналу «Радник в сфері державних закупівель»


Редакцією журналу «Радник в сфері державних закупівель» розроблено проєкт «Майданчики: професійні консультації», метою якого є підвищення якості телефонних консультацій, які надають авторизовані електронні майданчики.


Перший етап реалізації проєкту «Майданчики: професійні консультації» включає 50 безкоштовних підключень до порталу про державні закупівлі RADNUK.COM.UA, на якому провідні експерти галузі надають конкретні письмові відповіді на запитання уповноважених осіб та членів тендерних комітетів з усієї України. Підключення передбачені для консультантів, які безпосередньо надають телефонні консультації замовникам. При цьому під час консультацій дозволяється пряме посилання на матеріали порталу.
«Згідно з нашими розрахунками повна реалізація проєкту “Майданчики: професійні консультації” може скоротити кількість порушень у закупівлях на 10 %», — заявив виконавчий директор групи компаній «Радник» Олександр Варава.


8 із 13 майданчиків уже долучилися до проєкту «Майданчики: професійні консультації» та отримали свої доступи до найбільшої бази знань із публічних закупівель.