Новини групи компаній "Радник"

Фахівець з публічних закупівель: професія майбутнього

Фахівець з публічних закупівель: професія майбутнього

Академія Радник запускає проєкт «Фахівець з публічних закупівель: професія майбутнього»,завданням якого єпопуляризація професії закупівельника серед студентів вищих навчальних закладів. На сьогодні в Україні працюють щонайменше 40 000 фахівців з публічних закупівель, і майже всі вони опинилися в цій професії випадково: хтось був економістом, хтось юристом, бухгалтером тощо. Але варто розуміти, що законодавство України розвивається в напрямку професіоналізації закупівельної діяльності. Це означає, що потреба у кваліфікованих фахівцях з публічних закупівель з часом лише зростатиме.


За умовами даного проєкту ми пропонуємо вищим навчальним закладам організувати оглядову лекцію для студентів, на якій наші лектори зможуть розповісти про публічні закупівлі, а саме про перспективи сфери, перші кроки у професії, нормативне регулювання, види закупівель, порядок організації та проведення закупівель за публічні кошти, порядок використання електронної системи закупівель prozorro.gov.ua та багато іншого.

Для студентів така лекція – можливість ознайомитися з перспективною професією фахівця з публічних закупівель.


Проєкт не передбачає додаткових витрат з боку навчального закладу або студентів. Щоб долучитися до проєкту, необхідно відправити на пошту anastasiya.radnuk@gmail.com та на пошту radnukdz@gmail.comінформацію контактної особи: ім’я та прізвище, посаду та назву організацію, телефон та електронну адресу. В темі листа необхідно зазначити: заявка на участь в проєкті: «Фахівець з публічних закупівель: професія майбутнього».