Новини групи компаній "Радник"

Бюджетним бухгалтерам — гідну оплату

Бюджетним бухгалтерам — гідну оплату


Бухгалтер — це спеціаліст-професіонал, без якого не може обійтися жодне підприємство, установа, організація, Проте у бюджетній сфері бухгалтер отримує чистий посадовий оклад та доплату до мінімальної заробітної плати. Максимальне заохочення на сьогодні — це надбавка за складність і напруженість у роботі.

Порівняно з колегами-бухгалтерами, які працюють у комерційній сфері, заробітна плата бухгалтерів бюджетної сфери є неконкурентоспроможною. Це сприяє відтоку професійних кадрів з бюджетної сфери, постійній плинності кадрів у бюджетних та комунальних установах і призводить до значних прогалин у їхньому обліку.

Також матеріальна та адміністративна відповідальність, штрафні санкції, які загрожують будь-якому бухгалтеру за специфікою діяльності, значно перевищують його мізерну оплату праці в бюджетних установах.

Група компаній «Радник» не може залишатися осторонь такої гострої проблеми та применшення важливості роботи бухгалтерів бюджетної сфери! Тому ми опублікували петицію на порталі Президента України «Щодо встановлення надбавки за вислугу років працівникам бухгалтерських служб бюджетних та комунальних установ, закладів, організацій». Ви можете підтримати її за посиланням