Новини групи компаній "Радник"

Починаємо новий рік приємною новиною про запуск безкоштовних вебінарів від Академії Радник

У зв’язку з пандемією і вимушеною ізоляцією робочі зустрічі та наради в онлайн-форматі, вебінари й інші дистанційні новинки надовго увійшли в наше життя. Сьогодні стало можливим отримати освіту, поглибити знання й удосконалити навички, не виходячи з дому.
Академія Радник крокує в ногу з часом. У січні 2021 року запускаємо безкоштовні вебінари, які з цього часу щомісяця транслюються на нашому каналі в Youtube. Так, користувачам Youtube сьогодні доступні вебінари Академії Радник, що стосуються питань накладання КЕП учасником публічних закупівель, особливостей вимоги довідки про відсутність заборгованості, обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, тощо.

Відтепер, щоб бути в курсі актуальних новин та останніх змін у фаховому законодавстві, щоб не залишатися сам на сам з проблемними питаннями здійснення публічних закупівель та ведення бухобліку в бюджетній сфері, щоб поспілкуватися з колегами по цеху й експертами, достатньо просто зареєструватися та приєднатися до вебінару. Досвідчені спеціалісти розглядають найважливіші теми сфер публічних закупівель і бюджетної бухгалтерії, роз’яснюють нюанси законодавства, за потреби надають практичні рекомендації та відповіді на запитання учасників.

Приєднуйтесь і пройдіть з нами шлях від новачка до професіонала своєї справи, не виходячи з дому!