Новини групи компаній "Радник"

Ще більше практики в оновленому п’ятиденному курсі для замовників

В Академії Радник ми поєднуємо теорію з практикою, адже, як відомо, теорія без практики — мертва, практика без теорії — сліпа. Майже в кожному навчанні передбачені практичні заняття, які допомагають закріпити знання.

Так у вересні 2020 року ми оновили п’ятиденний курс для замовників, доповнивши його практичними заняттями на комп’ютерах, розробкою, складанням, та затвердженням документів, необхідних замовникам під час проведення закупівель.
На навчанні було розглянуто планування закупівель, визначення предмета закупівлі, різні види процедур (зокрема, спрощена закупівля як новий спосіб придбання товарів, робіт і послуг), нюанси, які необхідно враховувати при складанні тендерної документації, кваліфікаційні критерії та вимоги до учасників і багато інших актуальних питань закупівельного процесу.

Уся викладена теорія була закріплена на практичних заняттях. Так, студенти готували наказ про визначення уповноваженої особи, річний план, документи для проведення закупівлі через електронний каталог, проведення спрощеної та переговорної закупівель, відкритих торгів.

Також слухачі Академії удосконалювали навички роботи з електронною системою закупівель (зокрема, тренувались оприлюднювати річний план, звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, оголошувати різні види процедур через електронний майданчик, купувати через електронний каталог), працювали з відкритими реєстрами.

Ми поєднали детальний аналіз теорії з великою кількістю практичних завдань, щоб навчити вас дійсно корисним речам, які обов’язково полегшать щоденну роботу кожного закупівельника.