Новини групи компаній "Радник"

Оновлено посібник для учасників публічних закупівель від Академії Радник

Ми рухаємося вперед і постійно розвиваємося. Тож у січні 2019 року Академія Радник представила оновлений формат посібника для учасників публічних закупівель.

Відтепер усі секрети перемог у публічних закупівлях, відповіді на найчастіші та найпроблемніші питання закупівельної сфери, практичні приклади — на сторінках оновленого посібника для учасників.

У Посібнику з публічних закупівель для учасників ви знайдете нормативно-правові акти у сфері публічних закупівель: Закон України «Про публічні закупівлі» в останній редакції, витяги з Господарського та Цивільного кодексів, постанов КМУ, Кодексу України про адміністративні правопорушення, інших нормативно-правових актів, що регулюють відносини у сфері публічних закупівель.

Ми відобразили алгоритми проведення різних видів закупівель у формі таблиць, окрему увагу приділили новим термінам у публічних закупівлях. Посібник містить найновішу та найцікавішу практику АМКУ щодо розгляду скарг учасників. Ба більше, у Посібнику ви знайдете посилання на корисні статті в журналі «Радник в сфері державних закупівель» або на порталі RADNUK.COM.UA, які стануть у пригоді учаснику публічних закупівель.