Радник Академія

Створюємо спеціалізовані освітні простори, які розвивають професійні знання та навички. Ми допомагаємо опанувати різноманітні системи знань та вчимо використовувати їх на практиці. На сьогодні в рамках освітнього напряму існує два продукти для однієї сфери
Про напрям діяльності. Освітній напрям створювався як логічне продовження медіанапряму. Для більш якісного професійного розвитку працівників державних та комунальних органів були необхідні зустрічі, обговорення проблемних питань з експертами. Так, у 2014 році було створено перші навчальні програми, які допомагали опанувати систему державних закупівель.

У 2015 році друком вийшли перші навчальні матеріали, що стало поштовхом для створення професійної літератури, яка оновлювалась із оновленням законодавчої бази.

У 2019 році освітній напрям було відокремлено в окремий підрозділ — Академія Радник. Для академії з публічних закупівель створено сайт та систему управління освітніми програмами. У 2020 році розпочалася диджиталізація навчальних програм, були створені онлайн-навчання та відеокурси.

Продукти. На сьогодні напрям представлено однією спеціалізованою академією та професійною літературою. Усі продукти орієнтовані на замовників та учасників публічних (державних) закупівель. Ми допомагаємо опанувати різноманітні системи знань та вчимо використовувати набуті знання на практиці.

Плани розвитку напряму діяльності. У планах розробка нових навчальних програм, тестування нових форматів здобуття знань та збільшення кількості сфер, у яких ми надаватимемо освітні послуги.
Кількість людей, які взаємодіють через Радник Академія:
  • 50 000 випускників
  • 16 викладачів та методистів
  • 130 авторів

Кількість випущених матеріалів:
  • 2 000 лекцій та семінарів
  • 70 000 виданих матеріалів

Кількість продуктів:
  • 20 навчальних програм
  • 6 професійних книг